Witaj nieznajomy  

 

Dla dzieci

Dla młodzieży

Filmy DVD

Kalendarze 2018

Kartki i plakaty

Katechetyczne i ewangelizacyjne

Ksiądz Bosko i jego dzieło

Modlitwy i sakramenty

Pedagogika

Płyta CD

Poznańska Piątka

Przypinki

Rekolekcje, rozważania, homilie

Różne

Św. Dominik Savio

Tania książka

Wielki Post

Aforyzmy i nie tylko (12)

Biografie salezjańskie (5)

Całun Turyński (8)

Chcę Ci po prostu powiedzieć (4)

Educatio (14)

Kartki z myślami ks. Bosko (15)

Katecheza w opowiadaniach (8)

Kim jest Jezus Chrystus (8)

Krótkie opowiadania dla ducha (20)

Na ścieżkach Ewangelii (5)

Pierwsze spojrzenia (6)

Pisma Katechetyczne (3)

Pisma Pastoralne (2)

Powieść (2)

Rekolekcje, rozważania, homilie (5)

Seria z płytą (13)

Skarbnica - głębia modlitw... (6)

Słoneczne Promyki (8)

Studia i Rozprawy TNFS (1)

Szczególny dar (8)

Tradycyjne modlitwy (8)

Przy zakupach powyżej 100 zł wysyłka gratis
 

Ksiądz Bosko i jego dzieło

Modlitwy i sakramenty

Św. Dominik Savio

Format: 107 x 150 mm

Liczba stron: 20

Ubranko świętego Dominika Savio. Książeczka wraz ze szkaplerzem

ISBN/ISSN: 978-83-7201-3

Cena brutto: 11,00 zł

Święty Dominik Savio to "Święty od kołysek". Znamy go w Polsce jako nastoletniego świętego, patrona ministrantów. Jednak Dominika Savio proszą o wstawiennictwo także kobiety spodziewające się dziecka, jak i małżeństwa, które starają się o nie. Dlaczego? To za sprawą pewnego wydarzenia z życia Dominika.

Aby podkreślić i ukazać świętość swoich wielkich przyjaciół – świętych, Bóg dokonuje cudów za ich pośrednictwem. Nie ma wątpliwości, że Dominik należy do tych przyjaciół Boga. Świadczą o tym cuda, które dokonały się już podczas jego życia, ale szczególnie po jego śmierci. Dlatego wiele matek za jego wstawiennictwem prosi Boga o pomoc w wypełnieniu tej trudnej misji macierzyńskiej. Ten cenny szkaplerz, który Dominik założył na szyję swojej mamie, dziś kontynuuje misję wstawiennictwa nastoletniego świętego, szczególnie w życiu matek i niemowląt. Na całym świecie wiele kobiet z ufnością zwraca się do swego małego–wielkiego orędownika. "Bollettino Salesiano", miesięcznik wydawany przez salezjanów, każdego miesiąca drukuje świadectwa łask otrzymanych przez mamy i dzieci za wstawiennictwem Dominika Savio.

Książeczka zawiera opis cudu - uzdrowienia, jakie dokonało się w życiu mamy Dominika Savio za jego wstawiennictwem, jak również nowennę do św. Dominika Savio oraz modlitwę dla kobiet oczekujących dziecka.

Odwiedź stronę poświęconę Dominikowi Savio i dołącz do modlitwy: www.dominik.salezjanie.plKomentarze kupujących:


Barbara:
W roku 2007 byłam na uroczystości Peregrynacji Relikwii Św. Dominika Savio w Pile. Przeżycie niesamowite tym bardziej, że towarzyszyła mi Rodzina. Dane mi było podejść blisko trumienki świętego z 3 letnią wówczas Córką, z którą modliłam się o dar życia dla siostry lub brata. Dominik wysłuchał szybko naszej modlitwy, albowiem dosłownie po miesiącu prośba moja została wysłuchana. Nabyłam wówczas kilka Szkaplerzyków( z myślą o moich koleżankach) i całą ciążę zawierzyłam św. Dominikowi i wierzę, że był ze mną zwłaszcza podczas porodu. Córeczka przyszła na świat 17 lipca 2018 r. Poród siłami natury przebiegł prawidłowo choć mała była"dużą kruszyną"( 4.550 kg i 61 cm)Szkaplerzyk miałam ze sobą. Córka urodziła się w Godzinie Miłosierdzia Bożego co stanowi dla mnie dodatkową wiarę w Ufność i łaskę Bożą. Córka jest dla mnie błogosławieństwem - od samego początku spokojna i cicha dziewczynka bo..św. Dominik towarzyszył naszemu wzrastaniu i w wierze. Św. Dominik umiłował nas chyba bo po 9 miesiącach czekaliśmy na trzecie dziecko, które urodziło się następnego roku 22 października 2009r. Z pomocą Bożą SYN urodził SYN i Brat czekających na Niego siostrzyczek. Nie rozstałam się ze Szkaplerzykiem...On jaki te trzy, które zakupiłam krążą wśród moich koleżanek z bardzo pozytywnym skutkiem wiary. Cuda się zdarzyły chyba z 10 razy i wierzę, że przekazywany dalej uszczęśliwi nie jedną rodzinę. Św. Dominiku doprawdy Wielkie są Twoje zasługi w niebie!!!Wspieraj dalej tych, którzy Tobie zawierzyli seoje macierzyństwo i wychowanie dzieci. Bogu niech będą dzięki, że dał nam Ciebie (2016-09-14 22:06:24)


Magda:
Dwóch pierwszych synów urodziłam jako wcześniaków, pierwszego prawie straciłam, a i poród był dla mnie niestety bardzo przykrym przeżyciem ze względu na przebieg, do tego stopnia, że przez kolejne ciąże żyłam w ciągłym strachu. Przy trzeciej ciąży koleżanka pożyczyła mi swój szkaplerz św. Dominika Savio. Zastanowił mnie od razu fakt, że w książeczce, którą z nim otrzymałam powtarzała się jedna cyfra, dotycząca dnia- poświęcony był on 27 dnia jakiegoś miesiąca i dwa porody (koleżanki i czyjś jeszcze) też miały miejsce 27 dnia różnych miesięcy. Zresztą, mój pierwszy syn też się urodził 27.04 tylko kilka lat wcześniej, ale tego już nie skojarzyłam. Nie jestem zabobonna, ale to mnie siłą rzeczy zastanowiło. Tym bardziej, że z racji swojego fachu obracam się dość często w świecie symboli i metafor. Przez całą trzecią ciążę nie miałam żadnych problemów, co z medycznego punktu widzenia było zadziwiające. Mój trzeci syn, choć 3 tyg wcześniej, urodził się szybko, bez problemów, przy asyście wspaniałego personelu (który zatarł złe wspomnienia z 1. porodu) i uznany został przez lekarzy za dziecko donoszone. Na dodatek urodził się...27 listopada :) Dziś obrazek św. Dominika wisi u chłopców w pokoju i nadal polecam ich jego wstawiennictwu. (2014-07-28 03:45:36)


Paulina:
Koleżanka prawie rok starała się z mężem o potomstwo, jednak bez skutku. Kiedy ja zaszłam w ciąże przekazałam koleżance szkaplerz! Okazało się po miesiącu, że jest w ciąży :). Szkaplerz zostanie przekazany dalej. WIELKIE SĄ CUDA NASZEGO PANA! (2012-03-05 20:33:24)


Agnieszka:
ja też dostałam szkaplerz od Siostry salezjanki po stracie pierwszego dziecka:( od samego początku gorąco się modliłam i dziś cieszę się z mojej prawie 3 letniej córeczki:) teraz chcę kupić taki dla mojej kuzynki która jest w ciąży bo swój darowałam koleżance. MODLITWA CZYNI CUDA!!!! (2011-03-31 13:52:13)


cat&chicken:
Koleżanka pożyczyła mi swój szkaplerz na początku marca. Umówiłyśmy się, że po miesiącu go zwrócę. Na początku kwietnia okazało się, że jestem w ciąży. Mam świadomość tego, że nie każdemu małżeństwu dana jest łaska posiadania potomstwa, Pan Bóg ma czasami inne plany, ale może pod wpływem św. Dominika je zmienia :) (2010-04-19 12:16:12)


wszystkie komentarze

 

 


Przemawiać publicznie. Kompetencja komunikacji

Ferrero Bruno

Cena brutto: 2,60 zł

ZŁOŻONE DŁONIE. Modlitwy chrześcijanina

Pellegrino Pino

Cena brutto: 4,80 zł

Modlitwa prostoty

Gasparino Andrea

Cena brutto: 5,60 zł

Gwiazdy są widoczne nocą

Ferrero Bruno

Cena brutto: 11,80 zł

 

Powrót

0 szt. 0,00 zł

 

 

PayU - Bezpieczne płatności internetowe

Nasi autorzy

Bruno Ferrero

Phil Bosmans

Franciszek Blachnicki

Roman Murawski

Pino Pellegrino

Tonino Lasconi

Antoni Gabrel

Bronisław Kant

św. Jan Bosko

Teresio Bosco

Marcin Melon